domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > QJ4004V4TP
QJ4004V4TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit QJ4004V4TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number QJ4004V4TP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC 4A 400V TO-251 V-PAK
(v amerických dolarech)
750 pcs
Product parameter
Part Number QJ4004V4TP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC 4A 400V TO-251 V-PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 90529 pcs Datový list LJ,QJxx04xx Series Prelim~
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Off State 400V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V triak Type Standard
Dodavatel zařízení Package TO-251AA Série QJxx04xx
Paket / krabice TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Ostatní jména F11729
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Standard 400V 4A Through Hole TO-251AA
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 4A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 40A, 48A
Proud - přidržení (H) (Max) 30mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA