QK010NH5TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit QK010NH5TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | QK010NH5TP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TRIAC ALTERNISTOR 1KV 10A TO263 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | QK010NH5TP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIAC ALTERNISTOR 1KV 10A TO263 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 54400 pcs | Datový list | Qxx10xx(10xHx) Series DatasheetPacking Options |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Off State | 1kV |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3V | triak Type | Alternistor - Snubberless |
| Dodavatel zařízení Package | TO-263 (D2Pak) | Série | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | TRIAC Alternistor - Snubberless 1kV 10A Surface Mount TO-263 (D2Pak) |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 10A | Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 110A, 120A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 50mA | Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 50mA |