RLD60P010XF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RLD60P010XF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RLD60P010XF |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RLD60P010XF | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5893 pcs | Datový list | RLD60 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Max | 60V |
| Typ | Polymeric | Doba do vypnutí | 4s |
| Tloušťka (Max) | - | Velikost / Rozměry | 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) |
| Série | POLY-FUSE®, RLD60 | Odolnost - posuv (R1) (Max) | 7.5 Ohms |
| Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) | 2.5 Ohms | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 0.201" (5.10mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.500" (12.70mm) |
| Detailní popis | Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 100mA Ih Through Hole Radial, Disc | Proud - Trip (It) | 200mA |
| Proud - Max | 40A | Proud - přidržení (H) (Max) | 100mA |