S2010DS2TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S2010DS2TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S2010DS2TP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | SCR SENS 200V 10A TO-252 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | S2010DS2TP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | SCR SENS 200V 10A TO-252 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5972 pcs | Datový list | Packing OptionsSxx10xSx, Sxx10x Series DatasheetSensitive SCRs (0.8A - 10A) |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Na státu (VTM) (Max) | 1.6V |
| Napětí - Off State | 200V | Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 800mV |
| Dodavatel zařízení Package | TO-252, (D-Pak) | Série | - |
| Typ SCR | Sensitive Gate | Obal | Tube |
| Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | Ostatní jména | S2010DS2 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Detailní popis | SCR 200V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) | Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 10A |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 6.4A | Aktuální - Off státu (Max) | 5µA |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 83A, 100A | Proud - přidržení (H) (Max) | 6mA |