S4008DRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S4008DRP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S4008DRP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | SCR NON-SENS 400V 8A TO-252AA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | S4008DRP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | SCR NON-SENS 400V 8A TO-252AA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 102345 pcs | Datový list | Sxx08xSx, Sxx08x Series DatasheetPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Na státu (VTM) (Max) | 1.6V |
| Napětí - Off State | 400V | Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5V |
| Dodavatel zařízení Package | TO-252, (D-Pak) | Série | - |
| Typ SCR | Standard Recovery | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | Ostatní jména | S4008DDKR |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | SCR 400V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 8A | Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 5.1A |
| Aktuální - Off státu (Max) | 10µA | Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 83A, 100A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 30mA | Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 15mA |