domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - SCR > S4010VS3TP
S4010VS3TP
S4010VS3TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S4010VS3TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number S4010VS3TP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis SCR SENS 400V 10A TO-251
(v amerických dolarech)
750 pcs
Product parameter
Part Number S4010VS3TP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis SCR SENS 400V 10A TO-251 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 90986 pcs Datový list Packing OptionsSxx10xSx, Sxx10x Series Datasheet
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Na státu (VTM) (Max) 1.6V
Napětí - Off State 400V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV
Dodavatel zařízení Package TO-251 (V-Pak/I-Pak) Série -
Typ SCR Sensitive Gate Obal Tube
Paket / krabice TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Provozní teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 10A
Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 6.4A Aktuální - Off státu (Max) 5µA
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A Proud - přidržení (H) (Max) 8mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA
Související produkty
S4010RS3 Image
S4011-46 Image
  • Část#:S4011-46
  • Výrobci:Harwin
  • Popis:CONN QC TAB .110 SOLDER
  • Na skladě:1073605
S4012 Image
  • Část#:S4012
  • Výrobci:NKK Switches
  • Popis:SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V