S6010VS2TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S6010VS2TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S6010VS2TP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | SCR SENS GATE 600V 10A TO-251 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 750 pcs | 1500 pcs | 3000 pcs | 5250 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | S6010VS2TP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | SCR SENS GATE 600V 10A TO-251 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 84421 pcs | Datový list | Packing OptionsSxx10xSx, Sxx10x Series Datasheet |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Na státu (VTM) (Max) | 1.6V |
| Napětí - Off State | 600V | Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 800mV |
| Dodavatel zařízení Package | TO-251 (V-Pak/I-Pak) | Série | - |
| Typ SCR | Sensitive Gate | Obal | Tube |
| Paket / krabice | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA | Provozní teplota | -40°C ~ 110°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Detailní popis | SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) | Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 10A |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 6.4A | Aktuální - Off státu (Max) | 5µA |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 83A, 100A | Proud - přidržení (H) (Max) | 6mA |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 200µA |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
S6010R - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
SCR NON-SENS 600V 10A TO-220 - Na skladě:
- Část#:
S6012R - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
NON-SENSITIVE GATE 12.0A 600V - Na skladě:
S6012L - Výrobci:
SCR 600V 12A TO220 ISO - Na skladě: