domů > produkty > Ochrana obvodu > Zachycovače trubek s výbojkou plynu (GDT) > SL1002A600SP
SL1002A600SP
SL1002A600SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SL1002A600SP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SL1002A600SP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number SL1002A600SP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 113661 pcs Datový list SL1002A Series
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - DC Spark Over (nom) 600V
Tolerance - Série SL1002A
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD Cylinder Square End
Počet pólů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulsní výbojový proud (8 / 20μs) 5000A (5kA)
selhání Short No Detailní popis Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount