SL1024A260RG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SL1024A260RG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SL1024A260RG |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | GDT 260V 10KA T/H FAIL SHORT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SL1024A260RG | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | GDT 260V 10KA T/H FAIL SHORT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4119 pcs | Datový list | SL1021,24(A,B), PMT8 Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - DC Spark Over (nom) | 260V |
| Tolerance | - | Série | SL1024A |
| Obal | Tray | Paket / krabice | Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) |
| Počet pólů | 3 | Typ montáže | Through Hole |
| Impulsní výbojový proud (8 / 20μs) | 10000A (10kA) | selhání Short | Yes |
| Detailní popis | Gas Discharge Tube 260V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole |