SL1024B420C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SL1024B420C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SL1024B420C |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | GDT 420V 20KA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SL1024B420C | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | GDT 420V 20KA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5846 pcs | Datový list | SL1024B Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - DC Spark Over (nom) | 420V |
| Tolerance | - | Série | SL1024B |
| Obal | Tray | Paket / krabice | Cylinder No Lead, 3 Terminal |
| Počet pólů | 3 | Typ montáže | User Defined |
| Impulsní výbojový proud (8 / 20μs) | 20000A (20kA) | selhání Short | No |
| Detailní popis | Gas Discharge Tube 420V 20000A (20kA) 3 Pole User Defined |