SMAJ100C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMAJ100C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMAJ100C |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TVS DIODE 100V 170.1V DO214AC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SMAJ100C | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 100V 170.1V DO214AC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5029 pcs | Datový list | SMAJ Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 100V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 170.1V | Napětí - porucha (Min) | 105.3V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-214AC (SMA) |
| Série | SMAJ | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 400W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 2.5A |
| Kapacitní @ Frekvence | - | Obousměrné kanály | 1 |
| Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
SMAJ100CA - Výrobci:
Littelfuse Inc. - Popis:
TVS DIODE 100VWM 162VC SMA - Na skladě:
454771
- Část#:
SMAJ100AE3/TR13 - Výrobci:
Microsemi - Popis:
TVS DIODE 100V 162V DO214AC - Na skladě:
386842
SMAJ100CA M2G - Výrobci:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Popis:
SMAJ100CA R3G - Výrobci:
SMAJ100CA-E3/5A - Výrobci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Popis:
SMAJ100CA-13-F - Výrobci:
Diodes Incorporated - Popis:
TVS DIODE 100V 162V SMA - Na skladě:
SMAJ100C-E3/5A - Výrobci:
TVS DIODE 100V 179V DO214AC - Na skladě: