SMAJ440C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMAJ440C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMAJ440C |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TVS DIODE 440V 748.65V DO214AC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SMAJ440C | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 440V 748.65V DO214AC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4179 pcs | Datový list | SMAJ Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 440V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 748.65V | Napětí - porucha (Min) | 465.75V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-214AC (SMA) |
| Série | SMAJ | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 400W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 600mA |