domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > SMF4L18A
SMF4L18A
SMF4L18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMF4L18A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SMF4L18A
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TVS DIODE 18V 29.2V SOD123FL
(v amerických dolarech)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Part Number SMF4L18A Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TVS DIODE 18V 29.2V SOD123FL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 18V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 29.2V Napětí - porucha (Min) 20V
Jednosměrné kanály 1 Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SOD-123FL Série SMF4L
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 400W