SP3003-02JTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SP3003-02JTG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SP3003-02JTG |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TVS DIODE 6V 15V SC70-5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | SP3003-02JTG | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 6V 15V SC70-5 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 174706 pcs | Datový list | SP3003 Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 6V (Max) |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 15V | Napětí - porucha (Min) | - |
| Jednosměrné kanály | 2 | Typ | Steering (Rail to Rail) |
| Dodavatel zařízení Package | SC-70-5 | Série | SP3003, SPA® |
| Ochrana napájecího vedení | Yes | Napájení - špičkový impuls | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Ostatní jména | F3301TR SP3003-02JTG-ND SP300302JTG |
Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 2.5A (8/20µs) | Kapacitní @ Frekvence | - |
| Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
SP300B - Výrobci:
TPI (Test Products International) - Popis:
PROBE OSC 300MHZ X1/X10 1.2M - Na skladě: