SPFJ090.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SPFJ090.X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SPFJ090.X |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE CARTRIDGE 90A 1KVDC CYLINDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SPFJ090.X | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE CARTRIDGE 90A 1KVDC CYLINDR | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Dostupné množství | 692 pcs | Datový list | SPFJ Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 1kV |
| Velikost / Rozměry | 1.500" Dia x 3.012" L (38.10mm x 76.50mm) | Série | POWR-GARD® SPFJ |
| Doba odezvy | Fast | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) | Ostatní jména | SPFJ 90 |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Bolt Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS Compliant | Typ pojistky | Cartridge |
| Funkce | - | DC Cold Resistance | 1.436 mOhms |
| Jmenovitá hodnota proudu | 90A | Třída | J |