domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Tyristory > T10B360B
T10B360B
T10B360B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T10B360B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number T10B360B
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis THYRISTR SIBOD 360V 250A DO201AD
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number T10B360B Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis THYRISTR SIBOD 360V 250A DO201AD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4224 pcs Datový list T10B Series
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Off State 360V
Napětí - Spínací - Série SIDACtor®
Obal Bulk Paket / krabice DO-201AD, Axial
Ostatní jména T10B360BT Počet elementů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (8 / 20μs) 250A
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 100A kapacitní -