TDML120AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TDML120AL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TDML120AL |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | RELAY TIME DELAY 102.3S 10A 120V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova bez výjimky / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | TDML120AL | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY TIME DELAY 102.3S 10A 120V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova bez výjimky / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1639 pcs | Datový list | TDM, TDMH, TDML Series |
| Kategorie | Průmyslová regulace | Napětí - Supply | 120VAC |
| Načasování Iniciovat Metoda | Input Voltage | Načasování způsob úpravy | DIP Switches |
| styl koncovky | Plug In, 8 Pin (Octal) | Série | TDML |
| Typ relé | Mechanical Relay | Ostatní jména | F10670 |
| Typ montáže | Socketable | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Funkce | On-Delay | Detailní popis | On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 102.3 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Socketable |
| Zpoždění | 0.1 Sec ~ 102.3 Sec | Kontakt Rating @ Napětí | 10A @ 120/240VAC |