domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > TPSMB43A-VR
TPSMB43A-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TPSMB43A-VR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TPSMB43A-VR
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 286475 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number TPSMB43A-VR Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 286475 pcs Datový list TPSMB-VR Series
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 43V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 69.4V Napětí - porucha (Min) 47.8V
Jednosměrné kanály 1 Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AA (SMBJ) Série Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Paket / krabice DO-214AA, SMB Provozní teplota -65°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 8.7A Kapacitní @ Frekvence -