TPSMB48A-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TPSMB48A-VR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TPSMB48A-VR |
Product parameter
| Part Number | TPSMB48A-VR | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 340028 pcs | Datový list | TPSMB-VR Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 48V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 77.4V | Napětí - porucha (Min) | 53.3V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AA (SMBJ) | Série | Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Paket / krabice | DO-214AA, SMB | Provozní teplota | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 7.8A | Kapacitní @ Frekvence | - |