TPSMD22A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TPSMD22A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TPSMD22A |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | TPSMD22A | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 130152 pcs | Datový list | TPSMD Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 22V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 35.5V | Napětí - porucha (Min) | 24.4V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AB (SMCJ) | Série | Automotive, AEC-Q101, TPSMD |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 3000W (3kW) |