V07P460PL1B5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V07P460PL1B5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V07P460PL1B5 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V07P460PL1B5 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 186412 pcs | Datový list | UltraMOV® Varistor Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 750V |
| Varistorové napětí (Min) | 675V | Varistorové napětí (Max) | 825V |
| Série | UltraMOV™ | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Disc 7mm | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 615V |
| Maximální AC voltů | 460V | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 48J |
| Detailní popis | 750V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm | Aktuální - Překročení | 1.75kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 45pF @ 1MHz |