domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Varistory, MOV > V111HA40
V111HA40
V111HA40
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V111HA40 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number V111HA40
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 173V 40KA DISC 40MM
(v amerických dolarech)
180 pcs
Product parameter
Part Number V111HA40 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 173V 40KA DISC 40MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7764 pcs Datový list HA Series
Kategorie Ochrana obvodu Varistorové napětí (typ) 173V
Varistorové napětí (Min) 156V Varistorové napětí (Max) 190V
Série HA Obal Bulk
Paket / krabice Disc 40mm, Formed Tabs Provozní teplota -55°C ~ 85°C (TA)
Počet okruhů 1 Typ montáže Bolt Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Maximální DC voltů 148V
Maximální AC voltů 110V Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 220J
Detailní popis 173V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs Aktuální - Překročení 40kA
Kapacitní @ Frekvence 11600pF @ 1MHz