V141HA40
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V141HA40 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V141HA40 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 220V 40KA DISC 40MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 180 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V141HA40 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 220V 40KA DISC 40MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7833 pcs | Datový list | HA Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 220V |
| Varistorové napětí (Min) | 198V | Varistorové napětí (Max) | 242V |
| Série | HA | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Disc 40mm, Formed Tabs | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Bolt Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 188V |
| Maximální AC voltů | 140V | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 290J |
| Detailní popis | 220V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs | Aktuální - Překročení | 40kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 9000pF @ 1MHz |