V14P550P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V14P550P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V14P550P |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V14P550P | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 134122 pcs | Datový list | UltraMOV® Varistor Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 910V |
| Varistorové napětí (Min) | 819V | Varistorové napětí (Max) | 1.001kV |
| Série | UltraMOV™ | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Disc 14mm | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 745V |
| Maximální AC voltů | 550V | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 190J |
| Detailní popis | 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm | Aktuální - Překročení | 6kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 180pF @ 1MHz |