V251HC32
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V251HC32 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V251HC32 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 390V 25KA DISC 32MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 180 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V251HC32 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 390V 25KA DISC 32MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 9535 pcs | Datový list | HA Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 390V |
| Varistorové napětí (Min) | 351V | Varistorové napětí (Max) | 429V |
| Série | HC | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Disc 32mm, Formed Tabs | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Bolt Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 330V |
| Maximální AC voltů | 250V | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 330J |
| Detailní popis | 390V 25kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 32mm, Formed Tabs | Aktuální - Překročení | 25kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 2500pF @ 1MHz |