V275LS40A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V275LS40A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V275LS40A |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | V275LS40A | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5232 pcs | Datový list | LA Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 430V |
| Varistorové napětí (Min) | 387V | Varistorové napětí (Max) | 473V |
| Série | LS | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Disc 20mm | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 369V |
| Maximální AC voltů | 275V | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Energie | 140J | Detailní popis | 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm |
| Aktuální - Překročení | 6.5kA | Kapacitní @ Frekvence | 900pF @ 1MHz |