V320LT10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V320LT10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V320LT10 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | V320LT10 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5225 pcs | Datový list | LA Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 510V |
| Varistorové napětí (Min) | 459V | Varistorové napětí (Max) | 561V |
| Série | LT | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Disc 10mm | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 420V |
| Maximální AC voltů | 320V | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Energie | 48J | Detailní popis | 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm |
| Aktuální - Překročení | 2.5kA | Kapacitní @ Frekvence | 170pF @ 1MHz |