V360ZS05P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V360ZS05P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V360ZS05P |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 360V 400A DISC 5MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V360ZS05P | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 360V 400A DISC 5MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 228625 pcs | Datový list | ZA Varistor Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 360V |
| Varistorové napětí (Min) | 324V | Varistorové napětí (Max) | 396V |
| Série | ZS | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Disc 5mm | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 300V |
| Maximální AC voltů | 230V | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 9.5J |
| Detailní popis | 360V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm | Aktuální - Překročení | 400A |
| Kapacitní @ Frekvence | 60pF @ 1MHz |