V42MLA1206NT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V42MLA1206NT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V42MLA1206NT |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 53V 180A 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V42MLA1206NT | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 53V 180A 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 53V |
| Varistorové napětí (Min) | 46V | Varistorové napětí (Max) | 60V |
| Série | MLA | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Surface Mount, MLCV |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 42V |
| Maximální AC voltů | 30V | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 0.80J |
| Detailní popis | 53V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) | Aktuální - Překročení | 180A |
| Kapacitní @ Frekvence | 425pF @ 1MHz |