domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Varistory, MOV > V510LS80BP
V510LS80BP
V510LS80BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V510LS80BP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number V510LS80BP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
(v amerických dolarech)
2400 pcs
Product parameter
Part Number V510LS80BP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77510 pcs Datový list LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategorie Ochrana obvodu Varistorové napětí (typ) 799V
Varistorové napětí (Min) 738V Varistorové napětí (Max) 860V
Série LS Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Disc 20mm Provozní teplota -55°C ~ 85°C (TA)
Počet okruhů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Maximální DC voltů 675V
Maximální AC voltů 510V Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 190J
Detailní popis 799V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Aktuální - Překročení 6.5kA
Kapacitní @ Frekvence 500pF @ 1MHz