V625LS80BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V625LS80BP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V625LS80BP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | V625LS80BP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 77870 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 1kV |
| Varistorové napětí (Min) | 900V | Varistorové napětí (Max) | 1.1kV |
| Série | LS | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Disc 20mm | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 825V |
| Maximální AC voltů | 625V | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 230J |
| Detailní popis | 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm | Aktuální - Překročení | 6.5kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 425pF @ 1MHz |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
V625LS80BPX2855 - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM - Na skladě: