domů > produkty > Transformátory > Silové transformátory > 1182Q110
1182Q110
1182Q110
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1182Q110 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1182Q110
Výrobce Hammond Manufacturing
Popis TRANSFORMER TOROIDAL POWER
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number 1182Q110 Výrobce Hammond Manufacturing
Popis TRANSFORMER TOROIDAL POWER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1068 pcs Datový list 1182Q110 Drawing1182 Series Spec.1182 Series Connection Sheet
Kategorie Transformátory Hmotnost 11 lbs (5kg)
Napětí - Sekundární (při plném zatížení) Parallel 110V, Series 220V Napětí - Primární 117V
Napětí - Izolace 4000Vrms Typ Toroidal
styl koncovky Wire Leads Velikost / Rozměry 152.40mm Dia
Série 1182 Sekundárním vinutí (y) Dual
Primární vinutí (y) Dual Power - Max 625 VA
Ostatní jména 1182Q110-ND
HM2477
Typ montáže Chassis Mount
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 60.45mm Proud - výstup (Max) Parallel 5.68A, Series 2.84A