1418AR10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1418AR10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1418AR10 |
|---|---|
| Výrobce | Hammond Manufacturing |
| Popis | BOX STEEL GRAY 24"L X 12"W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1418AR10 | Výrobce | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| Popis | BOX STEEL GRAY 24"L X 12"W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 362 pcs | Datový list | Enclosure Overview1418AR101418 Series |
| Kategorie | Krabice, skříně, regály | Hmotnost | 42 lbs (19.1kg) |
| Tloušťka | 14 Gauge | Velikost / Rozměry | 24.000" L x 12.000" W (609.60mm x 304.80mm) |
| Informace o lodní dopravy | Shipped from Digi-Key | Série | 1418 |
| hodnocení | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Materiál | Metal, Steel | Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 10.000" (254.00mm) |
| Funkce | Interior Panels | Detailní popis | Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 24.000" L x 12.000" W (609.60mm x 304.80mm) X 10.000" (254.00mm) |
| Design | Hinged Door, Lid | Typ kontejneru | Box with Mounting Flange |
| Barva | Gray | Oblast (dx š) | 288 in² (1858 cm²) |