1447AC10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1447AC10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1447AC10 |
|---|---|
| Výrobce | Hammond Manufacturing |
| Popis | BOX STEEL GRAY 24"L X 25.38"W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1447AC10 | Výrobce | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| Popis | BOX STEEL GRAY 24"L X 25.38"W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 201 pcs | Datový list | 1447A Series1447AC10 Drawing |
| Kategorie | Krabice, skříně, regály | Hmotnost | 75 lbs (34kg) |
| Tloušťka | 14 Gauge | Velikost / Rozměry | 24.000" L x 25.380" W (609.60mm x 644.65mm) |
| Informace o lodní dopravy | Shipped from Digi-Key | Série | 1447A |