1530B474
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1530B474 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1530B474 |
|---|---|
| Výrobce | Hammond Manufacturing |
| Popis | FIXED IND 470UH 95MA 16.3 OHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1530B474 | Výrobce | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 470UH 95MA 16.3 OHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 24893 pcs | Datový list | 1530 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.185" Dia x 0.250" L (4.70mm x 6.35mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 1530 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 35 @ 790kHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 790kHz | indukčnost | 470µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 470µH Unshielded Wirewound Inductor 95mA 16.3 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 16.3 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 95mA | Proud - Saturace | - |