domů > produkty > Krabice, skříně, regály > Krabice > 1551USB1GY
1551USB1GY
1551USB1GY
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1551USB1GY s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1551USB1GY
Výrobce Hammond Manufacturing
Popis BOX ABS GRAY 1.38"L X 0.79"W
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 1551USB1GY Výrobce Hammond Manufacturing
Popis BOX ABS GRAY 1.38"L X 0.79"W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 76946 pcs Datový list 1551USB1 Drawing
Kategorie Krabice, skříně, regály Hmotnost -
Tloušťka 0.067" (1.70mm) Velikost / Rozměry 1.378" L x 0.787" W (35.00mm x 20.00mm)
Informace o lodní dopravy Shipped from Digi-Key Série 1551USB
hodnocení IP54 Ostatní jména HM1460
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Materiál hořlavosti Rating UL94 HB
Materiál Plastic, ABS Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.610" (15.50mm)
Funkce PCB Supports Detailní popis Box Plastic, ABS Gray Hand Held, Split Sides 1.378" L x 0.787" W (35.00mm x 20.00mm) X 0.610" (15.50mm)
Design Hand Held, Split Sides Typ kontejneru Box
Barva Gray Oblast (dx š) 1.08 in² (7.0 cm²)