domů > produkty > Krabice, skříně, regály > Krabice > 1555FF42GY
1555FF42GY
1555FF42GY
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1555FF42GY s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1555FF42GY
Výrobce Hammond Manufacturing
Popis BOX ABS GRAY 4.72"L X 3.57"W
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number 1555FF42GY Výrobce Hammond Manufacturing
Popis BOX ABS GRAY 4.72"L X 3.57"W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10298 pcs Datový list 1555FF42
Kategorie Krabice, skříně, regály Hmotnost -
Tloušťka 0.157" (4.00mm) Velikost / Rozměry 4.722" L x 3.574" W (119.94mm x 90.78mm)
Informace o lodní dopravy Shipped from Digi-Key Série 1555F
hodnocení IP67, NEMA 4,4X,12,13 Ostatní jména HM390
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Materiál hořlavosti Rating UL94 HB
Materiál Plastic, ABS Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 2.441" (62.00mm)
Funkce PCB Supports, Watertight Detailní popis Box with Mounting Flange Plastic, ABS Gray Cover Included 4.722" L x 3.574" W (119.94mm x 90.78mm) X 2.441" (62.00mm)
Design Cover Included Typ kontejneru Box with Mounting Flange
Barva Gray Oblast (dx š) 16.9 in² (109 cm²)