domů > produkty > Krabice, skříně, regály > Krabice > C3RWT10116
C3RWT10116
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C3RWT10116 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C3RWT10116
Výrobce Hammond Manufacturing
Popis BOX STEEL GRAY 116"L X 10"W
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 210 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number C3RWT10116 Výrobce Hammond Manufacturing
Popis BOX STEEL GRAY 116"L X 10"W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 210 pcs Datový list C3RWT Series
Kategorie Krabice, skříně, regály Hmotnost 108 lbs (49kg)
Tloušťka - Velikost / Rozměry 116.000" L x 10.000" W (2946.40mm x 254.00mm)
Informace o lodní dopravy Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Série C3RWT
hodnocení IP24, NEMA 3R, UL-870 Materiál hořlavosti Rating -
Materiál Metal, Steel Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 10.000" (254.00mm)
Funkce Lockable, Wall Mount Detailní popis Box Metal, Steel Gray Cover Included 116.000" L x 10.000" W (2946.40mm x 254.00mm) X 10.000" (254.00mm)
Design Cover Included Typ kontejneru Box
Barva Gray Oblast (dx š) 1160 in² (7484 cm²)