PHW302010
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PHW302010 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PHW302010 |
|---|---|
| Výrobce | Hammond Manufacturing |
| Popis | BOX FIBERGLASS GRY 32.87"X20.98" |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PHW302010 | Výrobce | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| Popis | BOX FIBERGLASS GRY 32.87"X20.98" | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 66 pcs | Datový list | PHW Series |
| Kategorie | Krabice, skříně, regály | Hmotnost | 39 lbs (17.7kg) |
| Tloušťka | - | Velikost / Rozměry | 32.874" L x 20.984" W (835.00mm x 533.00mm) |
| Informace o lodní dopravy | Shipped from Digi-Key | Série | PHW |
| hodnocení | IP66, NEMA 1,3,3R,4,4X,12, UL-508 | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Materiál | Fiberglass/Polyester | Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška | 11.890" (302.00mm) |
| Funkce | - | Detailní popis | Box with Mounting Flange Fiberglass/Polyester Gray Hinged Door, Lid 32.874" L x 20.984" W (835.00mm x 533.00mm) X 11.890" (302.00mm) |
| Design | Hinged Door, Lid | Typ kontejneru | Box with Mounting Flange |
| Barva | Gray | Oblast (dx š) | 690 in² (4452 cm²) |