D95A48-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit D95A48-42 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number D95A48-42
Výrobce Harwin
Popis CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
(v amerických dolarech)
392 pcs
Product parameter
Part Number D95A48-42 Výrobce Harwin
Popis CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18803 pcs Datový list D95zzz-42 Drawing
Kategorie Konektory, propojovací kabely Typ DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing
Délka ukončení 0.126" (3.20mm) Ukončení Solder
Série D95 Pitch - Post 0.100" (2.54mm)
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Tube
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet poloh nebo Pins (Grid) 48 (2 x 24)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Funkce Elevated, Open Frame Jmenovitá hodnota proudu 1A
Kontaktní odpor 10 mOhm Kontaktní materiál - příspěvek Brass