M20-9722546
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M20-9722546 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M20-9722546 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | 25+25 DIL VERT PIN HDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | M20-9722546 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | 25+25 DIL VERT PIN HDR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 73311 pcs | Datový list | M20-972xx4x DrawingM20 Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded | Série | M20 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.100" (2.54mm) | Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | 0.496" (12.60mm) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 50 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | 9.94mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm |
| Diferenciální přenos dat | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | Výška izolace | 0.100" (2.54mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm) | Jmenovitá hodnota proudu | 3A per Contact |
| Typ kontaktu | Male Pin | Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Brass | Délka kontaktu - příspěvek | 0.122" (3.10mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.276" (7.00mm) | Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |