M20-9962546
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M20-9962546 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M20-9962546 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin Inc. |
| Popis | 25 SIL HORIZ PIN HDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | M20-9962546 | Výrobce | Harwin Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | 25 SIL HORIZ PIN HDR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 127046 pcs | Datový list | M20-996yyyy DrawingM20 Connectors |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - DC Spark Over (nom) | Brass |
| Zadejte atributy | - | Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable | stohování Direction | Male Pin |
| Plátování | 0.100" (2.54mm) | Ukončení štítu | Square |
| Série | M20 | Rozteč řádků - Párování | Unshrouded |
| Stav RoHS | Bulk | Zvlněný proud - nízká frekvence | - |
| Pitch - Konektor | - | Celková délka kontaktu | 0.118" (3.00mm) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet řádků | 1 |
| Počet poloh | 25 | Počet kontaktů | - |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Materiál - Izolace | All |
| Výrobní číslo výrobce | M20-9962546 | Délka - Post (páření) | 11.72mm, 12.62mm, 12.72mm, 13.62mm, 18.22mm, 19.12mm |
| Diferenciální přenos dat | Tin | Výška izolace | - |
| Funkce | - | Rozšířený popis | 25 Positions Header, Cuttable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin |
| Popis | 25 SIL HORIZ PIN HDR | Jmenovitá hodnota proudu | 3A per Contact |
| Aktuální - Max / Kontakt | - | Délka kontaktu - příspěvek | 0.240" (6.10mm) |
| Délka kontaktu - párování | - | Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | Tin | Kontakt Dokončit - Post | - |
| Kontakt Konec - Párování | 0.100" (2.54mm) | Typ konektoru | Header, Cuttable |