M22-2411042
M22-2411042
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M22-2411042 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number M22-2411042
Výrobce Harwin
Popis 10+10 WAY HORIZ PIN HEADER
(v amerických dolarech)
2520 pcs
Product parameter
Part Number M22-2411042 Výrobce Harwin
Popis 10+10 WAY HORIZ PIN HEADER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65385 pcs Datový list M22 Series Spec SheetM22-241zz46,42 Drawing
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Styl Board to Board or Cable
Plátování Unshrouded Série M22
Rozteč řádků - Párování 0.079" (2.00mm) Pitch - Párování 0.079" (2.00mm)
Obal Tube Celková délka kontaktu -
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh Loaded All Počet poloh 20
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights -
Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diferenciální přenos dat Polyamide (PA6T), Nylon 6T Výška izolace 0.169" (4.30mm)
Izolační barva Black Ochrana proti vniknutí -
Funkce - upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm) Jmenovitá hodnota proudu 2A per Contact
Typ kontaktu Male Pin Tvar kontaktu Square
Materiál kontaktu Copper Alloy Délka kontaktu - příspěvek 0.110" (2.79mm)
Délka kontaktu - párování 0.157" (4.00mm) Kontakt Tloušťka dokončení - pošta -