M30-6100346
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M30-6100346 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M30-6100346 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | 3 SIL PC TAIL PLUG |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 106 pcs | 530 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1060 pcs | 5088 pcs | 10070 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | M30-6100346 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | 3 SIL PC TAIL PLUG | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 100V |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | M30 |
| Rozteč řádků - Párování | - | Pitch - Párování | 0.049" (1.25mm) |
| Obal | Tube | Celková délka kontaktu | - |
| Ostatní jména | 952-2557 M30-6100346-ND |
Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 3 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | 5.4mm | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Výška izolace | 0.169" (4.30mm) | Izolační barva | Natural |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Detent Lock | Detailní popis | Connector Header Through Hole 3 position 0.049" (1.25mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1A per Contact | Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square | Materiál kontaktu | Brass |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.091" (2.30mm) | Délka kontaktu - párování | - |