M40-1201000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M40-1201000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M40-1201000 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | 1.00MM DIL CRIMP HSG 10+10-WAY |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | M40-1201000 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | 1.00MM DIL CRIMP HSG 10+10-WAY | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 327691 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | M40 |
| řádek Rozteč | - | stoupání | 0.039" (1.00mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 952-3489 |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 20 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.039" (1.00mm) |