M50-3030242
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-3030242 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-3030242 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONN RCPT 1.27MM T/H AU 2POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | M50-3030242 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 1.27MM T/H AU 2POS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board |
| Série | Archer M50 | Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) | Obal | Tube |
| Ostatní jména | 952-3574 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 2 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Výška izolace | 0.173" (4.40mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 2 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1A | Typ kontaktu | Female Socket |
| Tvar kontaktu | Square | Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.094" (2.40mm) | Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |