M50-3102445P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-3102445P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-3102445P |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONNECTOR SOCKET |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | M50-3102445P | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONNECTOR SOCKET | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4117 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Série | Archer M50 | Rozteč řádků - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) | Obal | Tube |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 48 |
| Typ montáže | Surface Mount | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Diferenciální přenos dat | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | Výška izolace | 0.173" (4.40mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Pick and Place | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 48 Position Receptacle Connector Surface Mount | Jmenovitá hodnota proudu | 1A |
| Typ kontaktu | Female Socket | Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze | Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | Flash |
| Kontakt Dokončit - Post | - | Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle | Aplikace | General Purpose, Medical, Telecommunications |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
M50-3102045 - Výrobci:
Harwin - Popis:
CONN RCPT 40POS SMD 1.27MM GOLD - Na skladě:
- Část#:
M50-3102545 - Výrobci:
Harwin - Popis:
CONN RCPT 50POS SMD 1.27MM GOLD - Na skladě: