M50-3110642
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-3110642 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-3110642 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONN RCPT 12POS 1.27MM SMD GOLD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2052 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | M50-3110642 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 12POS 1.27MM SMD GOLD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Série | Archer M50 | Rozteč řádků - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) | Obal | Tube |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm |
| Diferenciální přenos dat | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | Výška izolace | 0.169" (4.30mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Board Guide | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 12 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 1A |