M50-3502242
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-3502242 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-3502242 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONNECTOR SOCKET |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | M50-3502242 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONNECTOR SOCKET | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5722 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded | Série | Archer M50 |
| Rozteč řádků - Párování | 0.050" (1.27mm) | Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | 0.248" (6.30mm) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 44 |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Diferenciální přenos dat | Thermoplastic | Výška izolace | 0.039" (1.00mm) |
| Izolační barva | Black | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | Connector Header Through Hole 44 position 0.050" (1.27mm) | Jmenovitá hodnota proudu | 1A |
| Typ kontaktu | Male Pin | Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Délka kontaktu - příspěvek | 0.091" (2.30mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.118" (3.00mm) | Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 98.4µin (2.50µm) |