M50-4301245
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M50-4301245 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M50-4301245 |
|---|---|
| Výrobce | Harwin |
| Popis | CONN RCPT 1.27MM SMD AU 24POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1024 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | M50-4301245 | Výrobce | Harwin |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 1.27MM SMD AU 24POS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board |
| Série | Archer M50 | Rozteč řádků - Párování | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) | Obal | Tube |
| Ostatní jména | 952-1718 M504301245 |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 24 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | 6.5mm, 6.9mm | Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks |
| Výška izolace | 0.181" (4.60mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | Board Guide |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 24 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1A | Typ kontaktu | Female Socket |